CHYBA

» AKTUÁLNĚ

29.11.2012 - SWEDISH HOUSE MAFIA, O2 Arena Praha

SWEDISH HOUSE MAFIA hrdě oznamují poslední světové turné One Last Tour - a vystoupí i v Praze!!!

Axwel, Sebastian Ingrosso a Steve Angelo zavítají do 22 měst po celém světě a naposledy se rozloučí s fanouškama pod názvem SWEDISH HOUSE MAFIA.

Po týdnu teček objevujících se ve všech možných městech po světě, čítajících přes 20.000 umístění od letadel až po projekce; po týdnu, kdy se fanoušci na celém světě spojili a objevené tečky sdíleli na Twitteru, byla konečně data turné odhalena.

One Last Tour pokryje celou zemi – bude to vůbec nejrozsáhlejší a nejextravagantnější turné začínající 16. listopadu v Dubaji. Kapela bude cestovat napříč kontinenty, poprvé navštíví také Indii, Rusko a Jihoafrickou Republiku. V únoru 2013 zamíří celé turné do Severní Ameriky, kde si Švédi zahrají ještě jednou v newyorském legendárním Madison Square Garden a také obdaří jednou nocí Barclay Center.

Pro české fanoušky je nutné dodat, že Swedish House Mafia se také vůbec poprvé zastaví i v České republice! Koncert proběhne 29. listopadu v O2 areně!

Všechny vstupenky budou v prodeji od pátku, 28. září od poledne místního času. Vstupenky pro pražské vystoupení budou taktéž v prodeji od pátku, 28. září v síti Sazka Ticket - http://www.sazkaticket.cz/. V prodeji navíc bude i omezené množství levnějších vstupenek pro nejrychlejší nakupující. Pro další informace navštivte oficiální stránky pořadatele http://www.fource.cz/. Návštěvníci, kterým je méně, než 18 let, musí být v doprovodu dospělého.

Kde Všude Swedish House Mafia vystoupí:

NOV 16: WORLD TRADE CENTRE - DUBAI, U.A.E
NOV 17: SUN ARENA POLO GROUND - MUMBAI, IN
NOV 18: UNITECH GOLF COURSE - DELHI, IN
NOV 22: FRIENDS ARENA - STOCKHOLM, SE - SOLD OUT
NOV 23: FRIENDS ARENA - STOCKHOLM, SE - SOLD OUT
NOV 24: FRIENDS ARENA - STOCKHOLM, SE - SOLD OUT
NOV 26: FORUM - COPENHAGEN, DK

NOV 29: O2 ARENA - PRAGUE, CZ


NOV 30: WM PARK PLANAI - SCHLADMING, AT
DEC 01: SPORTPALEIS - ANTWERP, BE
DEC 06: FESTHALLE - FRANKFURT, DE
DEC 07: ZIGGO DOME - AMSTERDAM, NL - SOLD OUT
DEC 08: BERCY - PARIS, FR
DEC 13: ZIGGO DOME - AMSTERDAM, NL
DEC 15: STADIUM LIVE - MOSCOW, RU
DEC 18: Pavilhao Atlântico - LISBON, PT
DEC 22: TELENOR ARENA - OSLO, NO
JAN 25-26: WILD WATERS - JOHANNESBURG, ZA
JAN 27: LOURENSFORD WINE ESTATE - CAPE TOWN, ZA
FEB 13: BILL GRAHAM CIVIC - SAN FRANCISCO, USA
FEB 14: BILL GRAHAM CIVIC - SAN FRANCISCO, USA - SOLD OUT
FEB 15: BILL GRAHAM CIVIC - SAN FRANCISCO, USA - SOLD OUT
FEB 16: BILL GRAHAM CIVIC - SAN FRANCISCO, USA - SOLD OUT
FEB 20: UNITED CENTRE - CHICAGO, USA - SOLD OUT
FEB 21: ROGERS CENTRE - TORONTO, CA
FEB 23: ROGERS CENTRE - TORONTO, CA - SOLD OUT
FEB 27: BELL CENTRE - MONTREAL, CA
MAR 01: MADISON SQUARE GARDEN - NEW YORK, USA - SOLD OUT
MAR 02: BARCLAY CENTER - NEW YORK, USA - SOLD OUT
MAR 03: BARCLAY CENTER - NEW YORK, USA - SOLD OUT
MAR 04: BARCLAY CENTER - NEW YORK, USA
MAR 09: LA HISTORIC PARK - LOS ANGELES, USA - SOLD OUT

19.3.2012 - SENSATION „INNERSPACE“ PŘEDSTAVUJE LINE-UP!

Sensation se v sobotu 19. května vrací zpět do Prahy, aby přeměnila pražskou O2 arenu na dějiště letošního tématu Innerspace. Innerspace je o duchovních hodnotách. Ignorujte vaše každodenní starosti, vypusťte ze sebe všechen stres a otevřete svou mysl do vyššího stavu vědomí. Podílejte se na tomto kolektivním duchovním zážitku s dalšími spřízněnými a sjednocenými dušemi v bílém. Nechte se unést následujícími DJs, kteří vás provedou sedmi stupni osvícení.

(line-up in order of appearance) Mr. White Hostitel každé Sensation, tento redzidentní Dj je ideálním startem nezapomenutelného večera. Svými skvělými houseovými a techhouseovými rytmy vás hned přivede do varu. Díky účasti na každé Sensation je Mr. White velmi zkušeným DJem, který si je dokonale vědom toho, co dav chce a potřebuje.

Deniz Koyu
Deniz Koyu je jednou z vycházejících hvězd, která v roce 2011 dobyla scénu s obrovskými hity, jež vydalo Flamingo records a remixy pro Jamese Blunta a Kaskade. Jeho skladby jsou hrány takovými veličinami jako je Tiesto, Swedish House Maffia, Fedde le Grand a mnoho dalších. Deniz Koyu je jméno, které si nemůžete nechat ujít!

Mark Knight
Hlava Toolroom records se vrací na scénu! Muž zodpovědný za mega hity jako „Man with the red face“ a „Devil walking“ vám ještě jednou ukáže proč je jedním z nejpopulárnějších DJs na světě. Jeho rukopisem je směsice progressive houseu a tech houseu, která vás provede za hranice elektronické hudby.

Axwell
Axwell je tím, čemu se říká „house heavyweight“. Axwell, který vydává jeden hit za druhým, vás nikdy nezklame. Každý kdo miluje houseovou hudbu jistě zná hymny jako „Feel the vibe“, „I Found u“ a „In the air“. A aby toho nebylo málo, minulý rok byl také nominován na cenu Grammy. Kromě jiného je residentem světoznámého klubu Pacha, Ibiza. Očekávejte upliftingové a mocné taneční bomby od této superstar.

Sander van Doorn
Sanderovi se vede velmi dobře. S masivním albem, které se právě objevilo na stáncích a novým hitem „Chasin“, tak stále zásobuje své fanoušky novým zbožím. Díky hraní po celém světě a častému návratu na Sensation stage, Sander ví co udělat, aby udržel taneční parket ve varu.

Daniel Sanchez & Juan Sanchez
Tito bratři z Amsterdamu jsou v jednom kole. Danielův Bla Bla label roste každým rokem. Juan je zas hostem nocí „Format“. Vydáváním spousty velkých hitů a hraním po celém světě, tito kluci vědí, co dělat za DJským putem. Vstupenky jsou v prodeji v síti

 • www.sazkaticket.cz
 • a na více než 6 500 on-line terminálech v ČR, které jsou umístěny na pobočkách České pošty, prodejnách tabáku a tisku, čerpacích stanicích, hypermarketech, atd. Vstupenky lze také zakoupit v síti Ticketportal. Přidejte se a pozvěte své přátele na Sensation „Innerspace“ na Facebooku. Více informací najdete na
 • www.sensation.com
 • 6.12.2010 - TRANCEFUSION - MAGIC 30.4.2011

  Sobota 30. 4. 201 , 19:15 otevření Paláce a start programu, 06:00 konec Průmyslový palác (pravé křídlo), areál Výstaviště Holešovice, Praha 7

  DJs: ATB (D), Dash Berlin (NL), Cosmic Gate (D), Roger Shah (D), Sean Tyas (USA), Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ)
  Guest: Emma Hewit (AUS) – live a mnoho dalších vystupujících

  Decadance team přichází s novým formátem trance párty TRANCEFUSION – MAGIC dne 30.4.2011 v Průmyslové paláci za účasti mnoha hvězd!

  Decadance team s potěšením oznamuje taneční lahůdku jarní sezóny roku 2011! Produkce této vyhlášené a nadšeně přijímané akce přichází s úplně novým konceptem eventu pro milovníky aktuální trance music. Přichází s novou krví do žil české taneční scény, přichází s novou TRANCEFUSION! Nový formát si žádá taktéž nový prostor. Velký, ale ne obrovský. Vstřícný, variabilní i reprezentativní . Skvěle situovaný a pro konání této výjimečné taneční události jako stvořený se v Praze našel pouze jeden – Průmyslový palác (pravé křídlo) holešovického Výstaviště. Více než 6000 m2 poskytne návštěvníkům potřebný komfort, obrovské šatny a WC, rozlehlé foyer s dostatkem místa pro odpočinek, stánky s občerstvením i nádherný hlavní sál s balkony a terasami pro exkluzivní VIP lounge. V centru toho všeho však bude sál plný taneční a hudební euforie, podporované skvělou zvukovou, světelnou a vizuální show, tedy toho, co umíme nejlépe - speciálními dekoracemi, mnoha překvapivými performaceni a tanečnicemi v úchvatných kostýmech. Naší motivací je, abyste po celou noc nevycházeli z úžasu, aby tato akce zanechala nesmazatelné místo ve vaší paměti a vás napadlo, že to bylo prostě MAGIC.

  To vše bude však jen kulisou k úžasným hudebním výkonům našich hostů. Nechceme být další z akcí, kde počtvrté za rok potkáte stejná jména, která vás jednou pobavila a pak 3x vyhnala z haly. Přinášíme hudební transfúzi, která je čerstvá a plná invence a energie. Proto se u některých našich jmen můžete těšit na jejich českou premiéru.

  Doslova nadšením nás naplňuje skutečnost, že vám po pěti letech podruhé přivezeme do Prahy jednu z největších ikon trance music německého DJe a producenta Andre Tanneberga známého jako ATB. Jeho produkce už mnoho let oslovuje milióny posluchačů. Jsme si jisti, že je tím nejpovolanějším průvodcem, který vám zprostředkuje krátkou exkurzi do magického tanečního nebe. Do Prahy přijede po vydání již šestého dílu kompilace - THE DJ 6 ( In The Mix ) a snad i nového alba, které plánuje na začátek roku 2011. Je nám ctí, že můžeme po roce opět českému publiku představit jednu z největších hvězd světového DJingu, holandského producenta DASH BERLIN. Dash při svém loňském premiérovém vystoupení v ČR doslova uhranul zaplněné SaSaZu energií, kterou dokázal po celý set svojí hudbou a komunikací valit na parket v míře, která nemá na současné scéně obdobu. Tomu, že to nebyla náhoda ostatně odpovídá i jeho raketový výstřel mezi světovou elitu v žebříčku DJ MAG TOP 100.

  Po dlouhé době Praha přivítá světem protřelé a trance publikem zbožňované duo producentů a remixérů několika skutečných hymen taneční scény COSMIC GATE z Německa. Tito pánové mají v ČR už pěknou řádku fandů a jsou jednoznačnou zárukou toho nejkvalitnějšího soundu a nezapomenutelných setů. I Cosmici si kontakt s fanoušky dokonale užívají a věřme, že nejinak tomu bude i v případě této noci.

  Dalším z řady hvězd je německý producent ROGER SHAH, v jehož případě se můžete těšit na exkluzivní live act set! Roger se na své vystoupení před pražským publikem moc těší a jistě předvede to nejlepší ze své tvorby. Je autorem mnoha globálních hitů, jejichž poslech vás již mnohokrát vynesl až do tanečního nebe a věřte že při jeho live actu budou zážitky ještě silnější.

  Další hvězdou světové velikosti je americký producent SEAN TYAS, dle slov Armina van Buurena jeden z nejlepších a nejtalentovanějších producentů současnosti, remixér hvězd jako jsou Moby, Christina Aguilera nebo Pink. Svou pracovitostí si Sean nejen nadále upevňuje pozici jednoho z nejrespektovanějších a nejhranějších producentů, ale díky svému sympatickému vystupování, energickým setům a legráckám za pultem se stává jedním z nejžádanějších DJů.

  Jsme si jisti, že přinášíme další jméno, které po jejich české premiéře už nikdy nezapomenete. To co oni předvádějí vás prostě chytí, semele a na konci vyhodí s pocitem „ proboha, jen ať to nekončí“. To jméno zní MYON & SHANE 54. Duo producentů z Maďarska předvádí těžko popsatelnou show, plnou mashup mixů těch největších a zdánlivě nespojitelných hitů plných vokálů a nástupů. Jisté je jediné - megastars jim nechávají remixovat své hity a svět jim momentálně leží u nohou. Vy budete také.

  Ani na chvíli nepochybujeme o tom, že velmi dobře znáte věci z dílny našeho dalšího hosta z holadska DJ FIRST STATE , který vás pohladí a provede svými lahůdkami. Českou scénu na této edici zastoupí uskupení BonTrip složené ze známých DJs Bon Finix a Tripmain, jež jsou českému publiku také dobře známi.

  TRANCEFUSION pro tuto noc nebude šetřit ani na milovnících vokálů a proto doveze svého speciálního hosta, kterým je australská zpěvačka EMMA HEWIT. Emma se asi nejvíce proslavila písničkou Waiting z dílny Dash Berlin. Emma Hewit má ale společný světoznámý track Not Enough Time s Cosmic Gate, proto očekávejte i jejich společné živé vystoupení. Emma je naprostým fanouškem trance music a do své premiérové návštěvy Prahy určitě vloží maximum své nezpoutané energie.

  Přijďte sami okusit, jestli vám naše transfúze čerstvého trance nabídne něco nového a vzrušujícího.

  TRANCEFUSION – MAGIC .

  Po této noci budete jako znovuzrození!

  Více informací na

 • www.trancefusion.cz
 • nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION Vstup pouze od 18ti let.

  Vstupenky v síti Ticketstream
 • www.ticketstream.cz
 • od 1. 12. 2010. Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 690 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 790 Kč, 890 Kč, 990 Kč a 1190 Kč. Akce do 31.12.2010 – objednejte si na dobírku 3 ks obyčejných vstupenek a jako dárek obdržíte čtvrtou zdarma. GOLDEN VIP prvních 50 ks za 1390 Kč, dále pak 1490 Kč, 1690 Kč,1890 Kč a 2290 Kč. DIAMOND VIP prvních 50 ks za 2490 Kč, dále pak 2690 Kč, 2890 Kč, 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz Přímý link na předprodej http://bit.ly/chcilistek nebo objednávejte na čísle 734 538 699.

  31.10.2010 - TRANSMISSION 2010 – Future cities odhaluje časový line-up!!!

  Již příští sobotu 6. listopadu vypukne v pražské O2 areně největší taneční akce letošního podzimu Transmission – Future Cities. Na cestu do měst budoucnosti vás vezmou největší hvězdy světové hvězdy trance music jakými jsou Sander van Doorn, Markus Schulz, Andy Moor, Simon Patterson, Boom Jinx, W & W a Jaytech. Dveře O2 areny se otevřou ve 20:00. Zde vám přinášíme přesný časový line-up:

  20:00 - Boom JInx

  21:00 - Jaytech

  22:00 - Andy Moor

  23:30 - Markus Schulz

  01:15 - Sander van Doorn

  03:00 - Simon Patterson

  04:30 - W & W

  06:00 - End

  Všem, kteří si nechtějí nechat ujít velkolepou show Transmission – Future Cities, doporučujeme neotálet s nákupem vstupenek, které jsou v prodeji za současnou cenu 1290 Kč, a od 1. listopadu se cena zvýší na konečných 1390 Kč. Momentálně je k dispozici několik posledních desítek All inclusive VIP vstupenek za 3500 Kč, které nabízejí neomezenou konzumaci nápojů a přístup na luxusní terasu s omezenou kapacitou. Vstupenky kategorie Golden do klubového patra za 4600 Kč můžete rezervovat prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz nebo kupovat na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.

  Více informací naleznete na www.transmission.cz

  VIDEO TRAILER: http://www.youtube.com/unitedmusicprague#p/u/0/xgqDF9eoCu0

  31.8.2010 - TRANSMISSION 2010 – FUTURE CITIES

  Fenoménální megaparty TRANSMISSION přivítala za dobu své existence již více než 50.000 návštěvníků z domova i ze světa, a letos přichází se svým sedmým vydáním. Všichni již netrpělivě čekají, jaké hvězdy letošní vydání s tématem Future Cities přinese. V sobotu 6. listopadu 2010 přivítá pražská O2 arena sedm speciálních hostů z měst budoucnosti, kteří vám dají ochutnat té nejlepší taneční hudby, kterou baví miliony fanoušků na celém světě.

  Po obrovském úspěchu na loňském vydání se na Transmission jako první vrací oblíbenec domácího publika, skvělý holandský producent a DJ Sander van Doorn, který se stejně jako Markus Schulz pyšní umístěním v první desítce TOP 100 DJs časopisu DJ Mag. Dalším vystupujícím nebude nikdo jiný, než rezident Transmission, americký DJ a producent Markus Schulz, který po obrovském úspěchu hymny pátého vydání The New World (videoklip na Youtube shlédlo více než 2,2 mil. uživatelů) složil i pro letošní edici oficiální hymnu s názvem Future City, ke které bude opět na Transmission natočen oficiální videoklip. Dále vystoupí na Grammy nominovaný, DJ a producent Andy Moore. Dalším respektovaným DJem a producentem bude britský Simon Patterson. Tuto absolutní DJskou špičku podpoří norský DJ a producent Boom Jinx, který se proslavil především hudbou k slavnému seriálu CSI: Miami. Těšit se můžete také na holandské tranceové duo W&W. A až z daleké Austrálie přiletí neméně známý a vysoce uznávaný DJ a producent Jaytech. Své speciální vystoupení připravuje VJ´ské trio Vision Impossible, kteří pro Transmission vždy vytváří originální projekce k danému tématu. Tato sestava tak opět slibuje skvělé hudební a vizuální zážitky.

  Vstupenky na sedmou edici Transmission jsou v prodeji v síti Sazka Ticket za současnou cenu 1090 Kč do konce srpna, která se bude každý měsíc zvyšovat až na konečných 1390 Kč. V sekci shop na www.unitedmusic.cz jsou také v prodeji All inclusive VIP vstupenky za 3500 Kč na, které nabízejí neomezenou konzumaci nápojů a přístup na luxusní terasu s omezenou kapacitou. Vstupenky kategorie Golden do klubového patra za 4600 Kč můžete rezervovat prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz nebo kupovat na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.

  www.transmission.cz

  26.7.2010 - Aktualizace fotek a top charts

  konečně nejaký fotky tak čekujte :)

  25.6.2010 - Aktivovali jsme na našich stránkách novou funkci v PARTYLISTU ve spodním menu

  Každý z vás nyní může přidávat pozvánky na akce či diskoteky v okolí. Tak šup šup :)

  31.5.2010 - Dal sem dohromady nějakej ten setík

  no uvidíte jak se Vám bude líbit....nějaká ta chybka se vloudí hlavně na konci drobet useklí ale to nic:)

 • Dj M@rthin exclusive to night 2010
 • 21.4.2010 - Proběhla malá aktualizace webu.

  aktuální Top charts a galerie. A taky anketa je už změněna takže hlasujte.Program bude později. Ještě stále se muže stát, že horní menu nefunguje takže nejprve klikněte na spodní menu a pak už to prfčí i nahoře. Za možnou nefunkčnost se omlouvám.

  16.3.2010 - NOVÝ LETNÍ TANEČNÍ FESTIVAL PLEASURE ISLAND!!!

  UNITED MUSIC PŘIVÁŽÍ NOVÝ LETNÍ TANEČNÍ FESTIVAL PLEASURE ISLAND! Agentura United Music, která u nás organizuje největší taneční akce jako Sensation či Transmission, přichází s dalším unikátním konceptem, tentokrát letního tanečního festivalu s názvem PLEASURE ISLAND. Ten proběhne na přelomu léta, v sobotu 24. července 2010 od 12.00 hodin v prostoru Festivalparku na letišti v Hradci Králové, kde na sedmi scénách vystoupí více než 60 zahraničních a domácích DJ´s a živých projektů, za účasti největších hvězd světové taneční scény. Předprodej vstupenek startuje 1. března v síti Ticketpro.

  „O vlastním letním tanečním festivalu jsme uvažovali několik posledních let, neboť jsme přesvědčeni, že si domácí publikum zaslouží plnohodnotný taneční festival na světové úrovni, a nyní přišla ta správná doba na to, abychom takový festival nabídli“ říká Martin Kučera z pořádající agentury United Music, a dodává: „Návštěvníci se mohou těšit na zcela unikátní festival, který dosud nemá v našich poměrech obdoby, a bude zcela jinak pojatý než na co byli všichni v minulosti zvyklí.“

  Agentura United Music pořádá PLEASURE ISLAND společně s přední holandskou agenturou Art of Dance. Ta pořádá PLEASURE ISLAND již několik let v Holandsku, kde tento festival patří mezi hlavní letní taneční události. Art of Dance má dále na svém kontě stovky úspěšných parties, mezi které patří zejména koncepty jako Fabulous, Masters of Hardcore, Dominator, a další. „Po 5ti letech organizování Pleasure Island festivalu na holandské půdě je pro Art of Dance potěšením spolupracovat s United Music na prvním ročníku tohoto festivalu v České Republice. Art of Dance je široce známa díky vysokým produkčním standardům svých akcí, a na nejvyšší produkční úrovni chce prezentovat i festival v Čechách tak, aby měli všichni návštěvníci příležitost užít si Pleasure Island na maximum“, říká Hans Smit z Art of Dance.

  Právě díky této spolupráci nabídne PLEASURE ISLAND standard, za kterým každoročně vyráží tisíce fanoušků právě na holandské festivaly. Holandský tým bude mít na starosti veškerou kreativitu, jako bude řešení hlavní scény, dekorace celého prostoru a jednotlivých stagí, speciální efekty či performance, a produkčně bude dohlížet na všechny dílčí části festivalu. Právě dekorace, speciální efekty, kostýmy a další materiály budou přivezeny z Holandska. O videoprojekce se tradičně postarají holandští Vision Impossible. Vše se pak ponese v tématu, které pro letošní rok zní ILLUSIONS. Hradecký Festival Park se tak přemění na magickou krajinu, kde budete potkávat kouzelníky a iluzionisty, či nejrůznější fantastické postavy a scenérie, což dodá festivalu zcela unikátní a nezaměnitelnou atmosféru.

  Samotný festival potrvá celých 18 hodin, což znamená, že se brány otevřou v sobotu, 24. července ve 12.00 hodin, a hudební produkce potrvá až do nedělní 6. hodiny ráno. O tom byly také informovány okolní obce a městské části, které konání festivalu odsouhlasily.

  Hudební program festivalu se bude odehrávat na sedmi scénách, začne již v sobotních odpoledních hodinách, a nabídne bezesporu nejsilnější line-up, který nebude mít v rámci domácích tanečních festivalů konkurenci. Na festivalu PLEASURE ISLAND tak vystoupí největší hvězdy světové House, Trance, Techno a Hardstyle hudby, které doplní mnoho zahraničních a domácích talentů. Potěšující zprávou pro všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby bude fakt, že poprvé v historii tanečních festivalů u nás bude součástí programu i samostatná Hardstyle stage. Hlavní hvězdy vystoupí na monumentální open-air scéně, která bude na domácí poměry zcela netradičně pojatá, stejně jako hlavní scény na velkých festivalech v Holandsku. Pro styly Trance a Techno budou vyhrazeny dva velkokapacitní stany. Pro ostatní scény budou využity další stany a rozsáhlé hangáry. Zde se budou rovněž prezentovat vaše oblíbené kluby jako Mecca, Studio 54 či ostravský Fabric. Finální podoba line-upu jednotlivých stagí bude zveřejněna během jednoho měsíce od zahájení předprodejů.

  „Line-up jsme sestavili společně s Art of Dance, a vybírali jsme taková jména, po kterých fanoušci nejčastěji volají, ale zároveň chceme představit nové talenty ze všech prezentovaných žánrů, které nám vyšly jako u nás nejoblíbenější v našem internetovém výzkumu. Jsme přesvědčeni, že díky této hudební dramaturgii má Pleasure Island potenciál přilákat až 15.000 návštěvníků, a pokud se tato strategie osvědčí, jsme připraveni festival dále rozšiřovat, a trvale tak obsadit pozici největšího a nejkvalitnějšího tanečního festivalu nejen u nás, ale do budoucna i v regionu Střední Evropy, odkud k nám na naše akce jezdí každým rokem tisíce fanoušků.“, dodává Martin Kučera.

  Vstupenky na PLEASURE ISLAND budou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro od 1. března 2010 za startovací cenu 890 Kč. Od dubna se bude cena každý měsíc zvyšovat na konečných 1390 Kč na místě. Připravuje se i prodej VIP vstupenek s přístupem na luxusní VIP terasu a dalšími výhodami. Ceny vstupenek jsou uvedeny včetně dph a všech poplatků.

  Trailer k festivalu najdete na www.pleasureisland.cz, více informací pak na www.unitedmusic.cz

  21.12.2009 - Cascada Live !!!

  JEDINÉ VYSTOUPENÍ NEJŮSPĚŠNĚJŠÍHO EVROPSKÉHO TANEČNÍHO PROJEKTU V ČR! PRVNÍ VYSTOUPENÍ CASCADY U NAS! NEJVĚTŠÍ TANEČNÍ PÁRTY VE VÝCHODNÍCH ČECHÁCH!

  Hvězdná německá formace CASCADA se představí POPRVÉ českým fanouškům na konci února 2010 na velké taneční akci DANCE REVOLUTION v pardubické hale IDEON. Kromě skvělého vystoupení, nás čeká take předání zlaté desky za prodej v aktuálního alba CASCADA - EVACUATE THE DANCEFLOOR. Německá CASCADA má na svém kontě dlouhou řadu prodaných alb a tanečních megahitů, které bodují na prvních příčkách všech světovývch hitparád. Kdo by neznal například taneční megahity How Do You Do * Because The Night * Everytime We Touch * What Hurts The Most * What Do You Want From Me * Miracle * Dangerous * Perfect Day * Endless Summer, či aktuální megahity, Evacuate The Dancefloor * Fever a Dangerous. CASCADA jako jedna z mála evropských tanečních skupin dosáhla i na první místo singlových hitparád v USA a Velké Británii. Jediné živé vystoupení Cascady si nenechte ujít 26.2.2010 v pardubickém IDEONu.

  Začátek akce: 20:00h
  Na taneční party DANCE REVOLUTION se dále představí domácí taneční projekt THE RUFFBOYZ, který se svými singly CARMEN a CARMINA BURANA boduje na prvních místech oficiální české taneční hitparády Czech Dance Charts, stejně jako v TOP 20 německé taneční hitparády. Akce DANCE REVOLUTION bude podpořena skvělými DJ sety rezidentů velkých východočeských klubů. DJ Aleš Daněk _ MAXIM Holice / DJ Michal Pácalt _ ROXET Skořenice / DJ Mech _ RELAX Kasalice / DJ*F _ TOTAL INFERNO Chrudim / DJ Zbyněk _ AMONET Předhradí. Taneční večer bude dale doplněn několika živými vystoupeními domácích tanečních skupin, napr. Mr.Vee & Michaela. Již teď je vice než jasné, že taneční party DANCE REVOLUTION s vystoupením německého projektu CASCADA bude největší taneční párty ve východočeském kraji, kterou si nesmíte nechat ujít! Přejeme příjemnou zábavu!

  LINE UP: 21:00h - 21:45h DJ Aleš Daněk / MAXIM HOLICE
  21:45h - 22:30h DJ Mech / RELAX KASALICE
  22:30h - 22:50h Mr.VEE & MICHAELA (live act)
  22:50h - 23:40h THE RUFFBOYZ (live DJ set)
  23:40h - 24:30h DAN RAKACZKÝ
  24:30h - 01:00h CASCADA (live act)
  01:00h - 01:30h DAN RAKACZKÝ
  01:30h - 02:30h DJ*F / TOTAL INFERNO CHRUDIM
  02:30h - 03:30h Michal Pácalt / ROXET SKOŘENICE
  03:30h - 04:30h DJ Zbyněk / AMONET PŘEDHRADÍ

  Poznámka: Line-Up se může do data konání akce ještě mírně změnit.

  CENA VSTUPENEK:

  Prvních 500 vstupenek 199,-Kč (včetně poplatků a DPH) Vstupné standard 249,-Kč (včetně poplatků a DPH) Vstupné V.I.P. (All Inclusive)* 800,-Kč (včetně poplatků a DPH) Předprodej vstupenek TICKETPORTAL.CZ www.dancerevolution.cz * VSTUPNÉ V.I.P. (All Inclusive) V.I.P. vstupné zahrnuje vstup do haly vlastním V.I.P vchodem bez ćekání. Vyhrazený prostor v hale pouze pro držitele V.I.P. vstupenek s vlastní ochrankou a vlastním V.I.P. barem s personálem. Konzumace bez omezení a zdarma vybraných rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů do skla. Ve V.I.P. prostru bude zajištěno zdarma bohaté občerstvení, které bude v průběhu noci doplňováno. Úklid V.I.P. prostor v průběhu párty zajištěn.

  17.11.2009 - Tracklisty s Transmission 2009

  Tracklist:

  20:30 | San (Warm up)
  N/A: Cirez D - On & Off
  N/A: Dennis de Laat - Every Breath

  22:00 | Gareth Emery
  01. Ashley Wallbridge - Harmonies (Sound of Garuda Intro Mix)
  02. Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (First State Remix)
  03. Pulser - Broken Universe
  04. Gareth Emery - Metropolis
  05. Be:Gold - Sunstroke
  06. Lange vs Andy Moor vs Tiësto - Stadium Four vs Lethal Industry (Gareth Emery Mash-up)
  07. Plastic Boy - Chocolate Infusion (Original Mix)
  08. Kay D Smith & Marc Tall - Hoipolloi (Artento Divini Remix)
  09. Filo & Peri feat. Aruna - Ashley (Alex M.O.R.P.H. Remix)
  10. Gareth Emery - Exposure
  11. Sean Tyas - Tingle (Original Mix)
  12. Activa - Transmission
  13. Paul Webster feat. Amanda - Time (Sean Tyas Dub)
  14. Greg Downey - Global Code
  15. Delirium vs. Gareth Emery - This Is Silence (Myon & Shane 54 Mash-up)
  16. Super 8 & Tab - Elektra (Original Mix)

  23:30 | Giuseppe Ottaviani "Live"
  01. Giuseppe Ottaviani feat. Faith - Fallen
  02. Giuseppe Ottaviani - White Empire
  03. Giuseppe Ottaviani & John O'Callaghan - Our Dimension
  04. Filo & Peri feat. Eric Lumiere - Soul & The Sun (Giuseppe Ottaviani Remix)
  05. Talla 2xlc Vs Robert Burian - Deja Vu (Giuseppe Ottaviani Remix)
  06. Giuseppe Ottaviani feat. Stephen Pickup - No More Alone (Original Mix)
  07. Giuseppe Ottaviani - Third Dome
  08. Nu-NRG - Casino 09. Giuseppe Ottaviani & Tom Colontonio - Love Mission (Original Mix)

  00:30 | Markus Schulz
  01. Mr. Sam feat. T4L - Rydem Koba
  02. Dustin Zahn - Stranger To Stability (Len Faki Podium mix)
  03. Dirty South & Sebastian Ingrosso vs. Julie Thompson - It Only Hurts Meich (Markus Schulz Mashup)
  04. Robert Burian feat. Zdenka Predna - You (Club mix)
  05. Lentos - Forget About Us (Barnes & Heatcliff Remix)
  06. Kyau & Albert - I Love You (Original Mix)
  07. Binary Finary - 2009 (Vegas Baby Remix)
  08. Rex Mundi feat. Susana - Nothing At All (Elevation Remix)
  09. Dr. Willis & David Forbes - Magic Carpet Ride (Original Mix)
  10. W&W - Mainstage
  11. Markus Schulz - Do You Dream
  12. Mike Foyle Presents Statica - Deadly Nightshade (Phynn Remix)
  13. ID
  14. Ferry Corsten - Brainbox (Markus Schulz Remix)
  15. Faithles - Insomnia (Dean Newton and Huggy 2009 Remix)
  16. Arnej - There Are No Coincidences
  17. Calvin Harris - I'm Not Alone (ID Remix)
  18. Markus Schulz - The New World
  19. Ummet Ozcan Vs W&W - Synergy (Original Mix) (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
  20. Dakota - Sin City (Rex Mundi Remix) (Markus Schulz Edit)
  21. Markus Schulz feat. Jennifer Rene - Not The Same
  22. Cass & Slide-Perception (ID Remix) (sample)

  02:30 | Vision Impossible "Live"
  01. Mike Foyle - Firefly
  02. ID
  03. ID
  04. Remo Con - Cold Front (Bart Claessen Remix)
  05. Vengeance - Temptation (Denga&Manus remix)
  06. ID
  07. Neptune Project - Aztec (Aly & Fila Remix)

  03:05 | Menno de Jong
  01. ID
  02. Simon Patterson - Always (Original Mix)
  03. Rapha & Reminder - Beyond The Clouds (Daniel Kandi's 147 Club Mix)
  04. Menno de Jong - Ancient Mysteries
  05. Ernesto meets Alex Fisher - The Spring
  06. Kings of Leon - Use Somebody (Ali Wilson Mix)
  07. Da Hool - Meet Her At The Loveparade (Richard Durand Remix)
  08. ID
  09. DJ Eremit - Tanz Der Seele (YOMC Club Mix)
  10. ID
  11. ID
  12. John O'Callaghan - Find Yourself (Cosmic Gate Remix)
  13. Super8 & Tab - Irufushi
  14. Menno de Jong & Leon Bolier - Last Light Tonight (Original Mix)
  15. Veracocha - Carte Blanche

  04:30 | Sander van Doorn
  01. Sander van Doorn - Bastillion
  02. Sander van Doorn - Ninety
  03. Laidback Luke - My G*O*D* (Guns On Demo)
  04. Jochen Miller - Brace Yourself (Original Mix)
  05. Rozza - The Ones We Love (MaRLo Remix)
  06. W&W - Mainstage (Original Mix)
  07. Tiesto - Louder Than Boom (Original Mix)
  08. ID
  09. ID
  10. The Killers - Spaceman (Sander van Doorn remix part2)
  11. Lemon and Einar K - The Oslo Syndrome
  12. ID
  13. ID
  14. Underworld - Cowgirl (Joint Operations Centre Remix)
  15. ID
  16. Sander van Doorn - Riff
  17. Cybersonik - Technary (Sander van Doorn Remix)
  18. Art of Trance - Madagascar (Richard Durand remix)
  Encore:
  19. Timbaland feat. One Republic - Apologize (Sander van Doorn remix)

  16.11.2009 - Top Charts aktuální

  15.11.2009 - Transmission O2 Arena Praha

  Transmission je za nami a ja Vám tu přináším nějakej ten reportík. Takže tradičně příjezd k Areně. Asi nejvic mě překvapilo že nebyly fronty u vstupu jak to občas býva a to kvuli otevření arény o hodinu dřivě takže pohoda. V šatně sme taky moc dlouho něčekali ale jelikož sme přijeli o chlub později tak jsme neviděli uplněj nástup Dje Sana mimochodem který předvedl podle mě pekný setík. Co se týče zvuku...Špičkový soundsystém Funktion One přijel na Transmission z Anglie. Před pár týdny navštívili zástupci United Music sídlo Funktion One v Londýně, kde se tento geniální zvukový systém zrodil, vyvíjí a vyrábí. Zde se několik hodin vymýšlelo ideální řešení použití Funktion One na Transmission. Na žačátku jsem nebyl nijak překvapen..nahlas to moc nebylo a poslouchat se to dalo ale na to že to byl nejlepší zvuk co je vubec možné slyšet mě to neoslovilo.

  Ve 22h to rozbalil Gareth Emery a tam už bylo pomalu ale jistě slyšet kouzlo toho zvuku zvlašt´ když se vedle postavil typek s lcd obrazovkou a mezi lidma chodil a ladil zvuk..to sem skutečně ještě neviděl.

  Ve 23:30 nastoupil Giuseppe Ottaviani při něm sem oděšel na parek takže z něj toho moc nevim a vratil sem se až na Markuse Schulze kde už sem měl co dělat abych mohl stat protože ten zvuk byl naprosto užasný..vybrace na hrudníku byli hodně pocit´ující možná občas až nepřijemné ale časem se na to dalo zvyknout a pak už jen se oddavat skvěle namíchané muzice:)

  Vision Impossible se svou DJ/VJ Show kteří začali ve 2:30 sem spíš proseděl na ochozu a pozoroval pařicí kolem a hlavně neuvěřitelnou světelnou show která byla samožejmě jak jinak než taky skvělá:)

  Po té vystoupili ještě Menno de Jong ve 3:05 a taky Sander van Doorn ve 4:30 ale na tyto dva Dje sem už nevydržel a rozhodli sme, že pojedem domu ikdyž Sandera jsem vidět chtěl ale bohužel ...takže někdy přiště.

  Každopádně tak nějak na závěr shrnutí .....Bylo to o proti minulemu ročníku o poznaní lepší a co vic ...byla to bomba..tak si to myslim aspon ja takže zase někdy...Transmission forever:)

  9.11.2009 - Dj´s Megamix v Bozkově

  Tak máme po párádní akci Bozkovské sokolovně kde svoje umění předvedli : Dj´s Tola & Leosz , Baly & Pet´ák a samozřejmě naše maličkosti PeeTee & M@rthin Pro lidi kteří se nemohli dostavit se nahral live záznam který najdete na http://party-akce.cz Samozřejmě se i fotilo takže fota od Karlika na webu www.fotocermak.cz pak take na www.honan.cz a v neposlední řadě na www.diskoteky.webzdarma.cz od Jiska Všem ,kteří se dostavili na tuto akci děkujeme ,byli jste výborný..!!!..a příště zas :)

  25.10.2009 - Dnes aktualizace programu, galerie a dopnění odkazů

  hlavně je nová anketa tak hlasujte :)

  13.10.2009 - Proběhla aktualizace Top Charts

  11.10.2009 - MR.DA-NOS míří do České republiky!!!

  Tento DJ a producent ze švýcarského Winterthuru boduje se svými singly v evropských hitparádách, prosadil se i v Anglii, která určuje hudební směr celé Evropě. Je majitelem značky STARHOUSE, pod kterou se konají hojně navštěvované parties a působí jako rezident DJ labelu Kingshouse. MR.DA-NOS je pravidelným headlinerem megashow Streetparade, která se koná každé léto v Zürichu. (Tuto party navštěvuje cca milion lidí z celé Evropy) Každý rok vydává cca 5 CD, které pravidelně získávají "zlaté desky". Letošní letní hit Watch The Sunrise, který znáte i z Dance rádia převálcoval celou Evropu. MR. DA-NOS je zván na parties v celé Evropě a jeho vystoupení je ohromným zážitkem pro všechny milovníky taneční a houseové scény. Je oblíben zejména pro jeho styl, osobitost i šarm, o čemž svědčí množství fanoušku nejen v jeho fanklubech.

  Přesvědčit se můžete 15. – 17.10. 2009, kdy MR.DA-NOS přijede ukázat své umění do ČR a společně s ním další DJ´s, kteří předvedou neuvěřitelný DJ´ský maraton (O-DEE/N-LINE, Joseph M, Vera Patt, G-Rockz a další)

  MR.DA-NOS a jeho hosté vystoupí od 15. do 17.10.2009 na třech místech:

  15.10. 2009 – Misch Masch, Praha
  16.10. 2009 – Excalibur, Velké Meziříčí
  17.10. 2009 – Music Club Zlatý Strom, Praha

  1.10.2009 - Frisco & Amnesia present People from Ibiza: Brian Cross & Nuria Swan (Es)

  Který z clubberů by neznal klubové nebe, které se nachazí na ostrově Ibiza? Tězko by se někdo takový hledal. Dámy a pánové, co takhle Amnesia Tour v Praze? Klub, který byl oceněn jako nejlepší na světě na prestižní "Winter Music Conference" v Miami přijede v říjnu do Prahy a doslova přemění klub Mecca na "ostrov zábavy a tance". Do klubu budou na zakázku přivezeny originální dekorace a vizualní projekce klubu Amnesia Ibiza, CD kompilace pro rok 2009, trička klubu Amnesia Ibiza a spousta dalších pozorností, které budou zdarma pro návštěvníky této noci! Jako headliner vystoupí španělský DJ a producent Brian Cross (In Charge records), oceněný jak nejlepší DJ španělska přestižním magazínem DJ Mag. Brianovo reputace se zvedla, když byl v roce 2003 jmenován klubem Amnesia jako jedním z rezidentních DJs. Netrvalo dlouho a nejslavnější DJ a producent Armin van Buuren ho požádal, aby s ním hrál na rezidentní noci ARMADA právě v klubu Amnesia.

  Stejně tak i neméně známý Robbie Rivera nabídnul Brianovi pravidelné hostování na noci Juicy Ibiza. Brzy na to Brian vydává svůj první track 4U na labelu ARMADA na kterém začíná mezinárodně vydávat a jezdit na turné spolu s Arminem van Buurenem. V roce 2005 je požádán dalším světovým DJem a producentem Marcem V, aby se s ním spolupodílel na kompilaci Amnesia DJ Sessions. Toto album brzy dostává ty nejlepší recenze předních hudebních časopisů a těší se velkým ohlasům fanoušků taneční hudby. Jedním z jeho posledních úspěchů je single Paradise, který jste měli možnost vidět na všech světových hudebních stanicích od MTV až po TMF. Doprovodí ho sexy charizmatická zpěvačka Nuria Swan, která již v devíti letech vyhrála španělskou pěveckou soutěž Menudas Estrellas a tento rok tvoří součást turné Briana Crosse. Českou taneční scénu zastoupí DJ a producent NESQUIK, rezident stylové noci Rehab, který má na svém kontě již další digitální release. Dále vystoupí DJ Tommy Roggers, známý především díky své noci Dirty Dancing, která byla zvolena jako nejlepší klubová noc roku 2008 podle ankety 02 DMA. Na této párty budete mít také možnost vyhrát hodinky STORM! Oficiální afterpárty se tradičně konají v klubech Studio 54 a Le clan. Dámy a pánové, vítejte na Ibize!

  Takže párty se uskuteční 16.10.2009 v Klubu Mecca v Praze takže se tam uvidime ...:)

  VSTUPENKY:
  VSTUP: 290 CZK (22:00 - 00:00)
  VSTUP: 350 CZK (OD 00:00)
  VIP: 890 CZK
  PŘEDPRODEJ: 190 CZK

  24.9.2009 - Problém s horní lištou v menu

  Pokud někomu z vás nefunguje horní lišta tak si nejprve klikněte na spodní lištu s tlačitky dole a potom už by to mělo fungovat.
  Problém se zatim řeší, snad najdeme příčinu. Děkujeme za pochopení.

  24.9.2009 - Armin Van Buuren v chomoutu

  Pro všechny faninky a vdavkuchtivé slečny je tady smutná zpráva. Světová Djská jednička Armin Van Buuren po desetiletém vztahu se svou přítelkyní Erikou spadl do manželského chomoutu.

  DJ Armin van Buuren a jeho přítelkyně Erika Thiel ve čtvrtek 17.9.2009 byli oddáni na městské radnici a od pátku 18.9.2009 jsou svoji před bohem kde se jim dostalo požehnání v kostele Wassenaar. Armin a Erika měli vztah celkem deset let a seznámili se na dovolené na řeckém ostrově Kréta. Při svých cestách na turné jej Erika v několika případech doprovázela a když Armin vystupoval v Australké Sydney, klekl na kolena a požadal jí o ruku.

  9.9.2009 - Proběhla aktualizace Partylistu

  Daly sme dohromady trochu partylist ve spodní liště. Tam najdete akce kam mužete zajit zapařit když zrovna nebudete vědět co s načatým večerem:) později se partylist předělá aby to fungovalo trošku jinak ale to zatim neprozradim ;) tak čekujte a bav te se.

  3.9.2009 - Transmission přichází s šestým pokračováním 14. listopadu v pražské O2 areně

  Druhá největší halová party v u nás, TRANSMISSION, se i letos dočká svého pokračování. Již pošesté během čtyř let zažije více než deset tisíc fanoušků noc plnou té nejlepší tranceové hudby v podání nejpopulárnějších světových DJských hvězd, spektakulární show plnou speciálních efektů, dekorací, performancí, a hlavě zcela unikátní atmosféru, která každé vydání Transmission provází. Stejně jako každý rok, i letos bude Transmission dominovat téma, které tentokrát zní Ancient Mysteries. A jak již název napovídá, letošní show bude plná mystiky, symboliky, a kultů dávných civilizací. Bezesporu nejočekávanější halová party tohoto podzimu se uskuteční 14. listopadu v pražské O2 areně. Seznam vystupujících hvězd je již téměř kompletní, a bude zveřejněn v nejbližší době. V pátek, 26. června byl zahájen předprodej vstupenek v síti Sazka Ticket. Pro 1000 nejrychlejších z vás přinášíme možnost zakoupení nejlevnějších vstupenek za cenu 690 Kč. Poté se cena zvýší na 790 korun, a od 13. srpna se bude dále zvyšovat až na konečných 1190 Kč v den akce.

  Line-up letošní Transmission, která má podtitul Ancient Mystries tedy pradávná tajemství, byl zveřejněn na facebooku agentury United Music 2.9.2009. Pokud vás zajímá kdo, už na 6. díle této populární halovky vystoupí, stačí pokračovat ve čtení.

  Line-up Transmission 2009:

  Markus Schulz
  Sander van Doorn
  Menno de Jong
  Gareth Emery
  Giuseppe Ottaviani Live!
  Vision Impossible Live!
  San

 • http://www.transmission.cz
 • 30.5.2009 - Dj Tiesto O2 Arena Praha

  DJ Tiësto do Česka nezavítá poprvé. Loni byl hlavní hvězdou festivalu Mácháč, o rok dříve vyprodal Tesla arénu. Pražská 02 aréna bude 18. září hostit vystoupení nizozemského DJe Tiësta, který patří k nejžádanějším osobnostem světové taneční scény. Tentokrát svůj hudební set představí v největší české hale s kapacitou 17 tisíc návštěvníků. Informoval Aleš Povr z pořadatelské společnosti. Popularitu DJe Tiësta dokazuje několikanásobné ocenění International Dance Music Awards na Winter Music Conference v americkém Miami. V hlasování fanoušků zde dokonce porazil i zpěvačky Madonnu a Britney Spearsovou. Na udílení cen v oblasti taneční hudby bodovala také jeho kompilace In Search of Sunrise 7 - Asia. V jeho repertoáru nechybí remixy skladeb slavných interpretů, mezi něž patří Moby, The Killers nebo Snow Patrol.

  30.5.2009 - Dj Tiesto opět v Praze vystoupí 18.9.2009

  DJ Tiësto do Česka nezavítá poprvé. Loni byl hlavní hvězdou festivalu Mácháč, o rok dříve vyprodal Tesla arénu. Pražská 02 aréna bude 18. září hostit vystoupení nizozemského DJe Tiësta, který patří k nejžádanějším osobnostem světové taneční scény.